Logo Image
Kontrowersje

Szanowni Państwo,

Nazywam się Anna Olejniczak, jestem doktorantką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzę badania do pracy doktorskiej. Interesują mnie przyczyny różnych zachowań kierowców podczas prowadzenia pojazdów. Badanie jest w pełni anonimowe a jego wyniki będą rozpatrywane wyłącznie pod postacią zbiorczych analiz statystycznych. Udział w badaniu jest dobrowolny, w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z udziału w nim bez podania przyczyny.

Po zakończeniu badania, poproszę Pańtwa o podanie adresu e-mail, na który za dwa tygodnie wyślę prośbę o ponowny udzial w badaniu.

Badanie składa się 10 pytań i kilku pytań dodatkowych, któe pozowlą mi utwrzyć dla każdego z Państwa indywidualny kod i dopasowac do siebie odpowiedzi z dwoch badań pochodzące od tej samej osoby. Jednocześnie, technika ta, pozala Pańtwu na zachowanie pełnej anonimowści. Udzial w obu częściach badania, zajme Państwu okolo 5 minut.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu mailowego: anna.olejniczak@psych.uw.edu.pl

Z góry dziękuję Państwu za pomoc i zaangażowanie.

Z wyrazami szacunku,

Anna OlejniczakUwaga o prywatności
Ankieta jest anonimowa.
Zapis twoich odpowiedzi nie zawiera żadnych informacji identyfikujących cię, chyba że któreś pytanie ankiety wprost wymagało wprowadzenia takich informacji. Jeśli korzystasz z indywidualnego tokena w celu przystąpienia do badania, możesz mieć pewność, że ten token nie będzie przechowywany z twoimi odpowiedziami. Jest zarządzany w odrębnej bazie danych przechowującej jedynie informację, czy wypełniłeś/wypełniłaś ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.